Mira Lepur, mag.međ.odn. i posl.intel.

 ravnateljica

  mira.lepur@rra-sibenik.hr

 

  Željko Šimunac, mag.ing.traff.

 pomoćnik ravnateljice

  zeljko.simunac@rra-sibenik.hr

 

  Karmela Crnica, mag.ing.agr.                                 

 voditeljica Odjela za regionalni razvoj

  karmela.crnica@rra-sibenik.hr

 

  Anita Štrkalj, mag.oec.                                              

 voditeljica Odjela za pripremu projekata

  anita.strkalj@rra-sibenik.hr

 

  Ivana Bagić, struč.spec.oec.                                 

 voditeljica Odjela za financijsko-računovodstvene poslove  

  ivana.bagic@rra-sibenik.hr

 

  Josip Aras, dipl.ing. el.                                            

 viši savjetnik

  josip.aras@rra-sibenik.hr

 

  Marijana Baltić, struč. spec. oec.  

 viša savjetnica – otočna koordinatorica

  marijana.baltic@rra-sibenik.hr

 

  Grgo Bratić, dipl.oec.

 viši savjetnik

  grgo.bratic@rra-sibenik.hr

 

  Sandra Bulat Lokas, mag.biol.exp.  

 viša savjetnica

  sandra.bulat-lokas@rra-sibenik.hr

 

  Sandra Dubravica, dipl.oec.                                   

 viša savjetnica

  sandra.dubravica@rra-sibenik.hr

 

  Katarina Golubić Pauk, struč.spec.oec.

 viša savjetnica

  katarina.golubic-pauk@rra-sibenik.hr

 

  Antonio Karaga, mag.oecol. et prot.nat.                 

 viši savjetnik

  antonio.karaga@rra-sibenik.hr

 

  Ines Latocha, univ.spec.oec.                                 

 viša savjetnica

  ines.latocha@rra-sibenik.hr

 

  Ana Matas, mag.oec.

 viša savjetnica

  ana.matas@rra-sibenik.hr

 

  Katarina Mrvica, dipl.soc.radnik

 viša savjetnica

  katarina.mrvica@rra-sibenik.hr

 

  Miro Slavica, mag.oec.

 viši savjetnik

  miro.slavica@rra-sibenik.hr   

 

  Stipe Španja, mag.oec.   

 viši savjetnik

  stipe.spanja@rra-sibenik.hr

 

  Mihovil Ugrina, dipl. pravnik                                 

 viši savjetnik za pravne poslove

  mihovil.ugrina@rra-sibenik.hr

 

  Ana Ivanković, stručna prvostupnica javne uprave

 tajnica

  ana.ivankovic@rra-sibenik.hr

 

  Kristina Bujas, ek.struč.radnik

 viša referentica za opće i administrativne poslove

  kristina.bujas@rra-sibenik.hr

 

  Martina Skorić, ekonomistica                                     

 referentica za financijsko-računovodstvene poslove

  martina.skoric@rra-sibenik.hr