Djelatnici

 

 

Mira Lepur, mag.međ.odn. i posl.intel.

ravnateljica

mira.lepur@rra-sibenik.hr

 

Željko Šimunac, dipl. ing. prometa

pomoćnik ravnateljice

zeljko.simunac@rra-sibenik.hr

 

Sandra Dubravica, dipl.oec.                                   

viša savjetnica

sandra.dubravica@rra-sibenik.hr

 

Katarina Mrvica, dipl.soc.radnik                           

viša savjetnica

katarina.mrvica@rra-sibenik.hr

 

Josip Aras, dipl.ing. el                                           

viši savjetnik

josip.aras@rra-sibenik.hr

 

Ines Latocha, univ.spec.oec.                                 

viša savjetnica

ines.latocha@rra-sibenik.hr

 

Dario Šimić, dipl.oec.                                             

viši savjetnik

dario.simic@rra-sibenik.hr

 

Ivan Jurković, dipl.oec.                                           

viši savjetnik

ivan.jurkovic@rra-sibenik.hr

 

Ana Matas, mag.oec.                                               

viša savjetnica

ana.matas@rra-sibenik.hr

 

Grgo Bratić, dipl.oec.                                               

viši savjetnik

grgo.bratic@rra-sibenik.hr

 

Antonio Karaga, mag.oecol. et prot.nat                 

viši savjetnik

antonio.karaga@rra-sibenik.hr

 

Ante Marić, dipl.oec.                                                

viši savjetnik

ante.maric@rra-sibenik.hr

 

Ivana Bagić, struč.spec.oec.                                 

viša savjetnica za financije

ivana.bagic@rra-sibenik.hr

 

Mihovil Ugrina, dipl. pravnik                                 

viši savjetnik za pravne poslove

mihovil.ugrina@rra-sibenik.hr

 

Danko Junaković,  dipl.ing. strojarstva               

viši savjetnik za tehnički sektor

danko.junakovic@rra-sibenik.hr

 

Katarina Golubić - Pauk, struč.spec.oec.             

savjetnica

katarina.golubic-pauk@rra-sibenik.hr

 

Karmela Crnica, mag.ing.agr                                 

savjetnica

karmela.crnica@rra-sibenik.hr

 

Miro Slavica, mag.oec.                                           

viši stručni suradnik

miro.slavica@rra-sibenik.hr                                       

 

Damir Buntić, ing.agr                                            

stručni suradnik

damir.buntic@rra-sibenik.hr

 

Martina Skorić, ekonomist                                     

referentica za financijsko-računovodstvene poslove

martina.skoric@rra-sibenik.hr

 

Kristina Bujas, ek.struč.radnik                              

referentica za opće i administrativne poslove

kristina.bujas@rra-sibenik.hr

 

 

 

Copyright © 2012-2019   •   Razvojna agencija Šibensko-kninske županije   •   Sva prava pridržana   •   Dizajn i razvoj: MEDIAN kreativna rješenja