Djelatnici

 

  Mira Lepur, mag.međ.odn. i posl.intel.

 ravnateljica

 mira.lepur@rra-sibenik.hr

 

  Željko Šimunac, dipl. ing. prometa

 pomoćnik ravnateljice

 zeljko.simunac@rra-sibenik.hr

 

  Josip Aras, dipl.ing.el

 viši savjetnik

 josip.aras@rra-sibenik.hr

 

  Ivana Bagić, struč.spec.oec.    

 viša savjetnica za financijsko-računovodstvene poslove

 ivana.bagic@rra-sibenik.hr

 

  Marijana Baltić, struč. spec. oec.                 

 viša savjetnica

 marijana.baltic@rra-sibenik.hr

 

  Grgo Bratić, dipl.oec.

 viši savjetnik

 grgo.bratic@rra-sibenik.hr

 

  Sandra Bulat Lokas, mag.biol.exp.                              

 viša savjetnica

 sandra.bulat-lokas@rra-sibenik.hr

 

  Karmela Crnica, mag.ing.agr.

 viša savjetnica

 karmela.crnica@rra-sibenik.hr

 

  Sandra Dubravica, dipl.oec.                                   

 viša savjetnica

 sandra.dubravica@rra-sibenik.hr

 

  Katarina Golubić Pauk, struč.spec.oec.                      

 viša savjetnica

 katarina.golubic-pauk@rra-sibenik.hr

 

  Antonio Karaga, mag.oecol. et prot.nat                 

 viši savjetnik

 antonio.karaga@rra-sibenik.hr

 

  Ines Latocha, univ.spec.oec.                                 

 viša savjetnica

 ines.latocha@rra-sibenik.hr

 

  Ana Matas, mag.oec.                                               

 viša savjetnica

 ana.matas@rra-sibenik.hr

 

  Katarina Mrvica, dipl.soc.radnica                           

 viša savjetnica

 katarina.mrvica@rra-sibenik.hr

 

  Anita Štrkalj, mag.oec.                                              

 viša savjetnica

 anita.strkalj@rra-sibenik.hr

 

  Mihovil Ugrina, dipl. pravnik                                 

 viši savjetnik za pravne poslove

 mihovil.ugrina@rra-sibenik.hr                                       

 

  Miro Slavica, mag.oec.

 savjetnik

 miro.slavica@rra-sibenik.hr

 

  Stipe Španja, mag.oec                             

 savjetnik

 stipe.spanja@rra-sibenik.hr

 

  Kristina Bujas, ek.struč.radnik                                     

 referentica za opće i administrativne poslove

 kristina.bujas@rra-sibenik.hr

 

  Martina Skorić, ekonomistica                        

 referentica za financijsko-računovodstvene poslove

 martina.skoric@rra-sibenik.hr

 

 

 

 

 

Copyright © 2012-2021   •   Razvojna agencija Šibensko-kninske županije   •   Sva prava pridržana   •   Dizajn i razvoj: MEDIAN kreativna rješenja